Wąż do czyszczenia kanalizacji

Wąż do czyszczenia kanalizacji to produkt niezbędny w przypadku zapchanych rur oraz przewodów kanalizacyjnych. Istotną cechą węży jest ich elastyczność i odporność na ścieranie. Parametry, jakimi charakteryzuje się wąż do czyszczenia kanalizacji to:

  • wysokie ciśnienie robocze (250 bar) oraz rozrywające (625 bar), 
  • podwójna powłoka tekstylna wzmacniana kevlarem – w znaczny sposób wydłużające jego żywotność,  
  • niskooporowe wycofywanie węża z kanałów. 

Gładkość powierzchni węża powoduje wysoką skuteczność czyszczenia zapchanych rur. W swej ofercie posiadamy różne rodzaje węży do czyszczenia kanalizacji. Różnią się one budową, zastosowaniem oraz parametrami optymalnych warunków użycia danego rodzaju węża. Wśród dostępnych u nas produktów, jakimi są węże do czyszczenia kanalizacji są również takie, które mają charakter ssawno-tłoczny i są przydatne w najtrudniejszych warunkach pracy. 

Węże do czyszczenia kanalizacji

W naszej ofercie są dostępne o różnych średnicach i promieniach gięcia.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż tak szerokie portfolio produktowe, zawierające właśnie węże do czyszczenia kanalizacji, nie powstało bez powodu. Dlaczego więc nasza oferta uwzględniająca węże do czyszczenia kanalizacji, jest tak obszerna? Ponieważ każdy z tych produktów – w praktyce – przystosowany jest do nieco innego rodzaju pracy. Aby więc czynność wykonywana za pomocą produktu, jakimi są węże do czyszczenia kanalizacji przyniosła oczekiwany efekt, należy wybrać właściwy model wspomnianego węża.

Dostosowując odpowiedni wąż do indywidualnych potrzeb otrzymamy gwarancję skutecznego wyczyszczenia zapchanych rur i zatkanej kanalizacji.        

Wąż do czyszczenia kanalizacji

 

Wąż do czyszczenia kanalizacji